Openingstijden:

dinsdag tot en met zondag van 11.00 tot 17.00 uur
extra open op maandag 24 en 31 december 

+

Menu

Wie is wie?

Directie

De heer drs. H.R. (Harry) Tupan
Algemeen directeur
h.tupan@drentsmuseum.nl

Mevrouw A. (Annelies) Meuleman
Zakelijk directeur
a.meuleman@drentsmuseum.nl

Mevrouw A.K. (Karin) Wanders
Directie-assistent
k.wanders@drentsmuseum.nl

Personeel & Organisatie

Mevrouw J. (Jeanette)  Roorda
Hoofd afdeling
j.roorda@drentsmuseum.nl

Collectie en Presentatie

De heer drs. P. (Peter) Schonewille
Tentoonstellingscoördinator
p.schonewille@drentsmuseum.nl

De heer drs. V. (Vincent) van Vilsteren
Conservator Archeologie
v.vanvilsteren@drentsmuseum.nl

De heer dr. Wijnand A.B. van der Sanden
Conservator Archeologie
w.vandersanden@drentsmuseum.nl

De heer B.J.W. (Bastiaan) Steffens (RMA)
Conservator Archeologie
b.steffens@drentsmuseum.nl

Mevrouw drs. W. (Willemijn) Lindenhovius
Conservator Kunst 1885-1935
w.lindenhovius@drentsmuseum.nl

Mevrouw A. (Annemiek) Rens MA
Conservator
a.rens@drentsmuseum.nl

Mevrouw drs. T. (Toos) Arends
Conservator moderne en hedendaagse kunst
t.arends@drentsmuseum.nl

Mevrouw C. (Carola) Steenbergen
Coördinator Collectiemanagement
c.steenbergen@drentsmuseum.nl

Publiek

Mevrouw E. (Ellen) ter Hofstede
Hoofd afdeling
e.terhofstede@drentsmuseum.nl

De heer drs. P. (Paul) Klarenbeek
Coördinator marketing en communicatie
p.klarenbeek@drentsmuseum.nl

De heer drs. J. (Jan) van Zijverden
Coördinator educatie
j.vanzijverden@drentsmuseum.nl

De heer R. (Ruurd) de Jager
Coördinator museumshop
r.dejager@drentsmuseum.nl

Events

Mevrouw M. (Mayra) Hoogesteger
Event Manager
m.hoogesteger@drentsmuseum.nl

Mevrouw I. (Ida) Schmidt
Event Manager
i.schmidt@drentsmuseum.nl

Facilitaire Zaken

De heer M. (Michel) Rouwkema
Coördinator beveiliging
m.rouwkema@drentsmuseum.nl

De heer J. (Johannes) Weggemans
Coördinator ICT
j.weggemans@drentsmuseum.nl

Development

Mevrouw M. (Marion) Boersma
Coördinator development
m.boersma@drentsmuseum.nl