
In Labyrinthia kunnen gasten met een visuele beperking gebruik maken van de begeleiding van een museummedewerker.
Rondleiding in Nederlandse Gebarentaal door onze collectiepresentatie Labyrinthia
Een magische ontdekkingsreis door vijftien zalen van het museum. Bekijk alle topstukken uit onze eigen collectie, zoals het meisje van Yde, de oudste boot van de wereld en de schilderijen van Van Gogh.
Labyrinthia, de nieuwe collectiepresentatie van het Drents Museum is nu te bewonderen. Ga op mammoetjacht, kijk door de ogen van Vincent van Gogh of peddel in een kano door een prehistorisch landschap. In Labyrinthia komen archeologie, kunst en geschiedenis bij elkaar en worden al je zintuigen geprikkeld.
Rondleiding in NGT door de collectiepresentatie Labyrinthia.
Voor wie | iedereen die Nederlandse Gebarentaal spreekt* |
Datum | 8 maart |
Tijd | 10:30 tot 12:00 uur |
Prijs | € 11,- per persoon (inclusief museumentree)** |
* Voor groepen van meer dan tien personen is ook een rondleiding in International Sign beschikbaar. Informeer naar de mogelijkheden (via reserveringen@drentsmuseum.nl).
** Voor deze rondleiding zijn een Museumkaart, ICOM-pas of andere kortingspassen niet geldig.
Bestel hier je ticket(s) voor een NGT-rondleiding.
In Labyrinthia kunnen gasten met een visuele beperking gebruik maken van de begeleiding van een museummedewerker.
Leer de technieken van de mammoetjagers!
Kijk door de ogen van de Drentse Meesters en laat je inspireren door de natuur van Drenthe.
Dans mee op een boerenbruiloft in het oude Drenthe.
Ontdek het prehistorische landschap van Drenthe vanuit een kano.